Go to the top

Eğitimim

Aldığım Eğitimleri İnceleyelim

” Hayatta en hakiki mürşit ilimdir ” Mustafa Kemal Atatürk

Kayseri Erciyes Üniversitesi

Makine Teknikeri

1998-2001
Kayseri Erciyes Üniversitesi – Meslek Yüksek Okulu Makine Teknik Ressamlığı Eğitimi. Makine Bakım ve Onarım – Makine Resim Okuma.
Bilge Adam Eğitim Kurumu

Web Tasarımı & Grafik

2014-2015
İzmir Bige Adan Kurumu – WEb Tasarımı ve Grafik Tasarımcısı Eğitimi. WordPress Yazılım Uzmanı – Adobe CS6 Kullanımı – ADobe After Effects – Adobe İllustrator – Adobe İnDesign – Adobe Photoshop – Adobe Bridge
İzmir Ticaret Odası

Satış ve Pazarlama Uzmanı

2013
27-31 Mayıs 2013 Tarihinde Satış ve Pazarlama Eğitimi – İzmir Ticaret Odası Eğitim Satış ve Pazarlama Uzmanlığı RE/MAX Satış ve Pazarlama Uzmanlığı – Gayrimenkul Pazarlama Uzmanlığı – Dijital Medya ve Pazarlama Uzmanlığı.
Bilge Adam

Dijital Medya ve Pazarlama

2014-2015
Dijital Medya ve Pazarlama Uzmanlığı. İzmir Bilge Adam Dijital Medya ve Pazarlama (Facebook,Twitter ,İnstagram vb…) Pazarlama Uzmanlığı – Sosyal Medya Pazarlama Uzmanlığı – Dijital Platformlarda Gayrimenkul Pazarlama Uzmanlığı.
Google Adwors

Google Reklam Uzmanlığı

2017
18 Haziran 2017 Tarihinde Google Adwors – Görüntülü Reklam & Diğer Reklam türleri eğitimi – Google ,Yandex ve diğer arama motoru pazarlama uzmanlığı – Arama Ağı Reklam – Video yayın reklamları – Yalnızca Görüntülü Reklam Ağı Pazarlama Uzmanlığı.
Goggle SEO

Google SEO Uzmanı

2017
17 Haziran 2017 Tarihinde Google SEO Eğitimi alarak pazarlama faaliyetlerini dijital platformlarda üst noktalara taşıyorum. Google, Yandex Arama motoru optimizasyonu – Anahtar Kelime Analizi – İnbox Mail Pazarlama